UŽDARYTA

Par mums

Vietnē leehoshop.com jūsu laime un izsmalcinātā mode ir mūsu galvenās prioritātes. Es uzskatu, ka mūsu produkti ir spēcīgi personiskā stila un identitātes apliecinājumi.

Vietnes leehoshop.com darbinieki ir ļoti aizrāvušies ar mūsu produktu sīkrīkiem un piederumiem. Mēs esam tos izmantojuši, sākot no labiem materiāliem līdz skaistiem dizainiem. Mēs nolēmām iegādāties produktus no visas pasaules un nodrošināt jūs ar mūsu iecienītākajiem produktiem, lai papildinātu mūsu produktu izmantošanu.

Ticiet, ka mūsu ekspertu komanda palīdzēs jums saglabāt vadošo pozīciju un vienmēr būt modes priekšgalā. Pievienojieties mūsu produktu revolūcijai, jo mēs turpinām izaicināt jūsu dzīves iespējas un palīdzam radīt aizrautību globālā mērogā.

Atšķirībā no citiem veikaliem, mēs neveicam sūtījumus. Tas nozīmē, ka mēs personīgi iegādājamies savus produktus no cienījamiem ražotājiem katram lapā esošajam produktam. Mēs tos uzglabājam savā noliktavā un personīgi pārbaudām šīs preces, lai pārliecinātos, ka tās darbojas pareizi, pirms tās tiek iepakotas jums. Mēs meklējam pasaulē, lai atrastu jums stilīgāko mobilo inovāciju nozarē. Mēs vēlamies dalīties ar jums šajā pieredzē un sniegt jums labāko, ko esam atraduši.

Uzņēmuma nosaukums: Guangzhou Bestwin Trading Co., Ltd.

Uzņēmuma adrese: Room 931, Room 6688, 2nd Floor, Area D, No. 26, Huangcun North Road, Tianhe District, Guangzhou (tikai birojā)

Tālrunis:+10324568795