UŽDARYTA

/

Piegāde un piegāde

ĀTRA PIEGĀDE

Klientiem, kuri ir izvēlējušies mūsu ātrās piegādes (bez izsekošanas) opciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs jums nodrošināsim tikai mūsu piegādes apliecinājumu. Jūs NEVARĒSIT izsekot savam pasūtījumam, kur pēc tam — pastāv risks, ka prece nenonāks pie jūsu sliekšņa. Ja pēc 60 dienām joprojām neesat saņēmis savu pasūtījumu, mēs pārsūtīsim šo lietu mūsu 2. līmeņa atbalsta komandai un atmaksāsim jūsu naudu bez jautājumiem.

PIEGĀDES VEIDI UN PIEGĀDES LAIKS

piegādes metode

 

Izmaksas

 

Piegādes laiks

 

Kurjers

 


Ātra piegāde/bez izsekošanas numura

 

aprēķināts izrakstīšanās laikā

 

4-6 nedēļas

 

4 pikseļi

Pasūtījumi tiks apstrādāti 2 dienu laikā pēc pasūtīšanas un tiks nosūtīti nākamajā dienā pēc apstrādes dienas.
*Lūdzu, ņemiet vērā, ka tie ir tikai aptuvenie piegādes laiki, tāpēc Phonebibi negarantē piegādes datumus.

Lūdzu, pārliecinieties, ka visa piegādes informācija ir pareiza. Ja ir nepareiza un/vai trūkstoša informācija, iespējams, mums būs jāsazinās ar jums, lai atjauninātu piegādes informāciju, kas var izraisīt pasūtījuma piegādes aizkavēšanos. Kavējumi var rasties arī muitošanas rezultātā.

Vietējā muitas iestāde var pieprasīt papildu dokumentus un laiku, lai attīrītu jūsu paku, kas var aizkavēt paredzamo piegādes laiku.

Pasūtījumu jums var piegādāt vietējā pasta nodaļa vai vietējais kurjers. Atkarībā no jūsu apgabala lielāko daļu pasūtījumu piegādās jūsu vietējais pasta dienests, tāpēc paka tiks saņemta kopā ar parasto pastu. Ja piegādes laikā neesat mājās, pasta dienests var atstāt paziņojuma kartīti, lai sniegtu informāciju par to, kā un kur var saņemt jūsu sūtījumu.

Ja sūtījumi tiek atgriezti uz nepareizām adresēm, nepilnīgām adresēm un nosūtīti atpakaļ nepieejamības dēļ, pārsūtīšana netiks veikta.

STARPTAUTISKIE PIEGĀDES IEROBEŽOJUMI

Pašlaik mēs nepiegādājam preces uz šādām valstīm:

Fēru salas
Kaimanu salas
ASV Virdžīnu salas
Ziemeļu Marianas salas
Britu Virdžīnu salas
Tērksas un Kaikosas salas
Zālamana salas
Folklenda salas
Māršala salas
Atkalapvienošanās
Bouvet salas
Ziemassvētku salas
Kokosu (Kīlinga) salas
Kuka salas
Hērda sala un Makdonalda salas
Norfolkas sala
Sintmartena
Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas
Apvienotie Arābu Emirāti
Izraēla
Irāka
Kanāriju salas
Saūda Arābija
Dienvidāfrika

PASŪTĪJUMA IZSEKOŠANA

Tiklīdz pirkums ir nosūtīts, jums pa e-pastu tiek nosūtīts piegādes apstiprinājums, kas ļaus jums izsekot jūsu sūtījuma statusam.
Klientiem, kuri izvēlas ekonomisko piegādi, lai izsekotu pasūtījumu, varat apmeklēt vietni Trackingmore vai tieši kurjera vietnē:

PostNL
SF Express

NODOKĻI UN NODOKĻI

Importa nodokļus, nodevas un saistītās muitas maksas var iekasēt, tiklīdz sūtījums nonāk galamērķa valstī. Šīs maksas nosaka konkrētā galamērķa muitas iestāde.

Saņēmējs ir atbildīgs par šo nodevu un nodokļu samaksu, un mēs šeit, Phonebibi, tos nesegsim. Lai iegūtu sīkāku informāciju par maksām, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas iestādi.

MUITA UN NOTEIKUMI

Jūs esat atbildīgs par vietējo pasta noteikumu pārbaudi attiecībā uz ierobežotiem sūtījumiem, jo ​​mēs nevaram būt atbildīgi par sūtījumiem, kas netiek pieņemti konkrētajā valstī.

ĀRVALSTU DARĪJUMU MAKSAS

Ja jūsu kredītkartes konts ir valūtā, kas nav ASV dolāri, no jums var tikt iekasēta maksa, kas atšķiras no valūtas maiņas kursa, nekā norādīts mūsu vietnē. Jums var tikt piemērota arī maksa par darījumiem ārvalstu valūtā. Šīs maksas nosaka jūsu bankas cenu un darījumu maksas politikas. Mēs neesam atbildīgi par jebkādu maksu maiņas kursu, ko jūsu banka vai kredītkartes izsniedzējs var iekasēt no jums. Lai iegūtu sīkāku informāciju par ārvalstu darījumu maksām, lūdzu, sazinieties ar savu banku.

Mūsu veikala cenas ir norādītas jūsu vietējā valūtā, bet USD, kad veicat norēķināšanos. Visi darījumi tiks apstrādāti USD, izmantojot Paypal vai Stripe norēķinu lapā.