UŽDARYTA

/

Privātuma politika

Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai labāk apkalpotu tos, kuri interesējas par to, kā viņu “Personiski identificējamā informācija” (PII) tiek izmantota tiešsaistē. ASV privātuma tiesību aktos un informācijas drošībā lietotā PII ir informācija, ko var izmantot atsevišķi vai kopā ar citu informāciju, lai identificētu, sazinātos vai atrastu atsevišķu personu vai identificētu personu kontekstā. Lūdzu, rūpīgi izlasiet mūsu privātuma politiku, lai iegūtu skaidru izpratni par to, kā mēs apkopojam, izmantojam, aizsargājam vai citādi apstrādājam jūsu Personu identificējošo informāciju saskaņā ar mūsu tīmekļa vietni.

 


Kādu personas informāciju mēs apkopojam no cilvēkiem, kuri apmeklē mūsu emuāru, vietni vai lietotni?

 


Veicot pasūtījumu vai reģistrējoties mūsu vietnē, jums var tikt lūgts ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, tālruņa numuru, kredītkartes informāciju vai citu informāciju, lai palīdzētu jums gūt pieredzi.

 


Kad mēs apkopojam informāciju?

 


Mēs apkopojam informāciju no jums, kad reģistrējaties mūsu vietnē, veicat pasūtījumu, abonējat biļetenu, atbildat uz aptauju vai ievadāt informāciju mūsu vietnē.

 


Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

 


Mēs varam izmantot informāciju, ko ievācam no jums, reģistrējoties, veicot pirkumu, reģistrējoties mūsu biļetenam, atbildot uz aptauju vai mārketinga paziņojumu, sērfojot vietnē vai izmantojot noteiktas citas vietnes funkcijas šādos veidos:

Lai personalizētu lietotāja pieredzi un ļautu mums nodrošināt tāda veida saturu un produktu piedāvājumu, kas jūs visvairāk interesē.
Lai uzlabotu mūsu vietni, lai jūs labāk apkalpotu.
Lai mēs varētu jūs labāk apkalpot, atbildot uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem.
Konkursa, veicināšanas, aptaujas vai citas vietnes funkcijas administrēšanai.
Lai ātri apstrādātu savus darījumus.
Lai periodiski nosūtītu e-pasta ziņojumus par jūsu pasūtījumu vai citiem produktiem un pakalpojumiem.

 


Kā mēs aizsargājam apmeklētāju informāciju?

 


Mūsu vietne tiek regulāri skenēta, lai atklātu drošības nepilnības un zināmas ievainojamības, lai padarītu jūsu vietnes apmeklējumu pēc iespējas drošāku.

Mēs neizmantojam ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu.

Jūsu personiskā informācija atrodas aiz drošiem tīkliem, un tai ir pieejama tikai ierobežots skaits personu, kurām ir īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām un kurām ir pienākums saglabāt informācijas konfidencialitāti. Turklāt visa jūsu sniegtā sensitīvā/kredītinformācija tiek šifrēta, izmantojot drošligzdu slāņa (SSL) tehnoloģiju.

 


Mēs ieviešam dažādus drošības pasākumus, kad lietotājs veic pasūtījumu, lai saglabātu jūsu personiskās informācijas drošību.

 


Visas transakcijas tiek apstrādātas, izmantojot vārtejas nodrošinātāju, un tās netiek glabātas vai apstrādātas mūsu serveros.

 


Vai mēs izmantojam 'sīkdatnes'?

 


Jā. Sīkfaili ir nelieli faili, ko vietne vai tās pakalpojumu sniedzējs pārsūta uz jūsu datora cieto disku, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu (ja atļaujat), kas ļauj vietnes vai pakalpojumu sniedzēja sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu un tvert un atcerēties noteiktu informāciju. Piemēram, mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums atcerēties un apstrādāt preces jūsu iepirkumu grozā. Tie tiek izmantoti arī, lai palīdzētu mums izprast jūsu preferences, pamatojoties uz iepriekšējo vai pašreizējo vietnes darbību, kas ļauj mums nodrošināt jums uzlabotus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums apkopot apkopotus datus par vietnes trafiku un vietnes mijiedarbību, lai mēs nākotnē varētu piedāvāt labāku vietnes pieredzi un rīkus.


Mēs izmantojam sīkfailus, lai:

Palīdziet atcerēties un apstrādāt iepirkumu grozā esošās preces.
Izprotiet un saglabājiet lietotāja preferences turpmākiem apmeklējumiem.
Sekojiet līdzi sludinājumiem.


Varat izvēlēties, lai jūsu dators jūs brīdinātu katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai arī varat izslēgt visus sīkfailus. To var izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer) iestatījumus. Katra pārlūkprogramma ir nedaudz atšķirīga, tāpēc skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai uzzinātu, kā pareizi mainīt sīkfailus.

 


Ja atspējosit sīkfailus, dažas funkcijas tiks atspējotas. Tas neietekmēs lietotāju pieredzi, kas padara jūsu vietnes darbību efektīvāku, un daži mūsu pakalpojumi nedarbosies pareizi.

 


Tomēr jūs joprojām varat veikt pasūtījumus.

 


Trešās puses izpaušana

 


Mēs nepārdodam, netirgojam vai kā citādi nenododam ārējām pusēm jūsu personiski identificējamo informāciju, ja vien nesniedzam jums iepriekšēju brīdinājumu. Tas neietver vietņu mitināšanas partnerus un citas puses, kas palīdz mums darboties mūsu tīmekļa vietnē, veikt uzņēmējdarbību vai apkalpot jūs, ja vien šīs puses piekrīt saglabāt šīs informācijas konfidencialitāti. Mēs varam arī izpaust jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tā ir piemērota, lai ievērotu likumus, īstenotu mūsu vietnes politikas vai aizsargātu mūsu vai citu tiesības, īpašumu vai drošību.

Tomēr personu neidentificējamu apmeklētāju informāciju var sniegt citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem nolūkiem.

 


Trešās puses saites

 


Mēs savā vietnē neiekļaujam un nepiedāvājam trešo pušu produktus vai pakalpojumus.

 


Google

 


Google reklamēšanas prasības var apkopot Google reklamēšanas principos. Tie ir novietoti vietā, lai p

sniegt lietotājiem pozitīvu pieredzi. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=lv

Mēs savā vietnē neesam iespējojuši Google AdSense, bet mēs to darīsim nākotnē.

 


Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likums

 


CalOPPA ir pirmais valsts likums valstī, kas pieprasa komerciālām vietnēm un tiešsaistes pakalpojumiem publicēt privātuma politiku. Likuma darbības joma sniedzas daudz tālāk par Kaliforniju, lai pieprasītu personai vai uzņēmumam Amerikas Savienotajās Valstīs (un, iespējams, arī visā pasaulē), kas pārvalda tīmekļa vietnes, kurās tiek apkopota Kalifornijas patērētāju personu identificējoša informācija, savā tīmekļa vietnē ievietot pamanāmu privātuma politiku, kurā precīzi norādīta apkopotā informācija un informācija. personām, ar kurām tā tiek kopīgota, un ievērot šo politiku. - Skatiet vairāk: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf


Saskaņā ar CalOPPA mēs piekrītam sekojošajam:

Lietotāji var apmeklēt mūsu vietni anonīmi

Kad šī privātuma politika ir izveidota, mēs pievienosim saiti uz to mūsu mājaslapā vai vismaz pirmajā nozīmīgajā lapā pēc ieiešanas mūsu vietnē.

Mūsu Privātuma politikas saite ietver vārdu “Privātums”, un to var viegli atrast iepriekš norādītajā lapā.


Lietotāji tiks informēti par jebkādām privātuma politikas izmaiņām:

Mūsu Privātuma politikas lapā

Lietotāji var mainīt savu personisko informāciju:

Nosūtot mums e-pastu
Piesakoties savā kontā


Kā mūsu vietnes rokturis neizseko signālus?

Mēs cienām neizsekot signālus un neizsekojam, neievietojam sīkfailus un neizmantojam reklāmu, ja ir ieviests DNT (DNT) pārlūkprogrammas mehānisms.


Vai mūsu vietne atļauj trešo pušu uzvedības izsekošanu?

Ir arī svarīgi ņemt vērā, ka mēs neatļaujam trešo pušu uzvedības izsekošanu

 


COPPA (Children Online Privacy Protection Act)

 


Runājot par personas informācijas vākšanu no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likums (COPPA) nosaka vecāku kontroli. Federālā tirdzniecības komisija, valsts patērētāju aizsardzības aģentūra, ievieš COPPA noteikumu, kas nosaka, kas vietņu un tiešsaistes pakalpojumu operatoriem jādara, lai aizsargātu bērnu privātumu un drošību tiešsaistē.

Mēs īpaši netirgojam produktus bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem.

 


Godīgas informācijas prakse

 


Godīgas informācijas prakses principi ir Amerikas Savienoto Valstu privātuma tiesību aktu pamats, un tajos ietvertajiem jēdzieniem ir bijusi nozīmīga loma datu aizsardzības likumu izstrādē visā pasaulē. Lai ievērotu dažādus privātuma likumus, kas aizsargā personas informāciju, ir ļoti svarīgi izprast godīgas informācijas prakses principus un to īstenošanu.

Lai ievērotu godīgas informācijas praksi, datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā mēs veiksim šādas reaģējošas darbības:

Mēs informēsim lietotājus pa e-pastu

7 darba dienu laikā

Mēs informēsim lietotājus, izmantojot vietnes paziņojumu

7 darba dienu laikā


Mēs piekrītam arī individuālās pārsūdzības principam, kas nosaka, ka personām ir tiesības īstenot juridiski īstenojamas tiesības pret datu savācējiem un apstrādātājiem, kuri neievēro likumu. Šis princips prasa ne tikai to, lai personām būtu īstenojamas tiesības pret datu lietotājiem, bet arī lai personām būtu jāvēršas tiesā vai valsts aģentūrā, lai izmeklētu un/vai sauktu pie atbildības par datu apstrādātāju neievērošanu.

 


CAN SPAM Act

 


CAN-SPAM likums ir likums, kas nosaka komerciālā e-pasta noteikumus, nosaka prasības komerciāliem ziņojumiem, dod adresātiem tiesības pārtraukt e-pasta sūtīšanu un nosaka bargus sodus par pārkāpumiem.

Mēs apkopojam jūsu e-pasta adresi, lai:


Lai nodrošinātu atbilstību CANSPAM, mēs piekrītam tālāk norādītajam.


Ja jebkurā laikā vēlaties atteikties no turpmāko e-pasta ziņojumu saņemšanas, varat nosūtīt mums e-pasta ziņojumu uz

un mēs nekavējoties noņemsim jūs no VISAS korespondences.

 


Sazinieties ar mums

 


Ja ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, varat sazināties ar mums, izmantojot tālāk norādīto informāciju.