UŽDARYTA

/

Atgriešanas un atmaksas politika

Atgriešana un maiņa

Mēs esam sarūgtināti, ja neesat 100% apmierināts ar saņemtajām precēm, un mēs ar prieku pieņemam atpakaļ lielāko daļu preču jaunā stāvoklī 30 dienu laikā pēc saņemšanas.

Lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu, mūsu vietnē iesniedzot biļeti, norādot preci(-es), kuru(-es) vēlaties atgriezt, un iemeslu. Mēs ar jums sazināsimies 24 stundu laikā. Jūsu pacietība tiks augstu novērtēta.
Pēc atgriešanas instrukciju saņemšanas no mums, lūdzu, iesaiņojiet atgriezto preci(-es) kopā ar oriģinālo iepakojumu.
Nododiet paku vietējā pasta nodaļā.
Lielākā daļa preču atgriešanas tiek apstrādātas 5 darba dienu laikā pēc tam, kad esam saņēmuši jūsu paku. Mēs pārskaitīsim atmaksu uz jūsu luoika maku, ja neesam iepriekš informēti par naudas atmaksu uz jūsu maksājumu kontu. Maka atlikumu var izmantot nākamajam pirkumam vai pārskaitīt uz jūsu maksājumu kontu. Kad jūsu atmaksa būs izsniegta, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu.

Atgriešanas nosacījumi

Atgriešanās adrese

Ja vēlaties atgriezt preces uz tuvāko atgriešanas adresi, lūdzu, iesniedziet biļeti savā kontā, mūsu klientu apkalpošanas pārstāvis sazināsies ar jums 24 stundu laikā.

Mūsu atgriešanas adrese: 5012 4th Street ., Irwindale CA91706  ,United Stats  ZTO Logistics Inc.

Piezīme. Lūdzu, nesūtiet atgriešanos uz iepakojumā norādīto adresi. Tā nav mūsu atgriešanas adrese, un tā ietekmēs jūsu atgriešanas apstrādi.